2-6 MART MAÇLAR

2-6 MART MAÇLAR

KÜÇÜK ERK FUTBOL FİNAL GRUP

BURDUR GAZİ STADI

2 Mart 2020 Pazartesi

11.00

MERKEZ A1

MERKEZ A2

H.İBRAHİM TAŞÇI

 

 

KÜÇÜK ERK FUTBOL FİNAL GRUP

BURDUR GAZİ STADI

2 Mart 2020 Pazartesi

12.00

BUCAK B1

BUCAK B2

KASIM KAZAK

 

 

YILDIZ ERK FUTSAL

HÜSNÜ BAYER

2 Mart 2020 Pazartesi

11.00

BÜĞDÜZ O.O

İSTİKLAL O.O

İBRAHİM DENİZ

HASAN AVCI

MUHAMMET ÇEKİÇ

YILDIZ ERK FUTSAL

HÜSNÜ BAYER

2 Mart 2020 Pazartesi

12.00

KEMAL SOLMAZ O.O

ŞEKER O.O

İBRAHİM DENİZ

MUHAMMET ÇEKİÇ

MEHMET ARSLAN

YILDIZ ERK FUTSAL

HÜSNÜ BAYER

2 Mart 2020 Pazartesi

13.00

BÜĞDÜZ İ.H.O.O

HÜSNÜ BAYER İ.H O.O

İBRAHİM DENİZ

HASAN AVCI

ÖMER ÖZDEMİR

KÜÇÜK ERK FUTSAL

GÖLH İLÇE SALONU

2 Mart 2020 Pazartesi

11.00

GÖLH. CUMHURİYET O.O

GÖLH. MERKEZ O.O

Y.EMRE ŞENTÜRK

K.ONUR ÖZDAŞ

BEKİR BOZKURT

KÜÇÜK ERK FUTSAL

GÖLH İLÇE SALONU

2 Mart 2020 Pazartesi

12.00

GÖLH.ATATÜRK O.O

GÖLH KONAK O.O

LÜTFİ ORAL

K.ONUR ÖZDAŞ

BEKİR BOZKURT

YILDIZ ERK FUTSAL

GÖLH İLÇE SALONU

2 Mart 2020 Pazartesi

13.00

GÖLH KONAK O.O

GÖLH. MERKEZ O.O

LÜTFİ ORAL

Y.EMRE ŞENTÜRK

İSMAİL TOPAY

YILDIZ ERK FUTSAL

GÖLH İLÇE SALONU

2 Mart 2020 Pazartesi

14.00

GÖLH. YUSUFÇA O.O

GÖLH. CUMH O.O

LÜTFİ ORAL

Y.EMRE ŞENTÜRK

İSMAİL TOPAY

YILDIZ ERK FUTBOL FİNAL GRUP

BURDUR GAZİ STADI

3 Mart 2020 Salı

11.00

A1

B1

SELİM GİRGİNER

MERVE ÖZDEMİR

ZEYNEP DAĞ

YILDIZ ERK FUTBOL FİNAL GRUP

BURDUR GAZİ STADI

3 Mart 2020 Salı

1230

C1

D1

GAMZE BEKEN

MERVE ÖZDEMİR

İSMAİL TOPAY

YILDIZ ERK FUTSAL

BUCAK İLÇE SALONU

3 Mart 2020 Salı

11.00

BUCAK İ.H O.O

BUCAK SUSUZ O.O

OZAN YILMAZ

HASAN AVCI

O.İBRAHİM ÖZDEMİR

YILDIZ ERK FUTSAL

BUCAK İLÇE SALONU

3 Mart 2020 Salı

12.00

BUCAK 15 TEM O.O

BUCAK K.ÖREN O.O

HASAN AVCI

OZAN YILMAZ

O.İBRAHİM ÖZDEMİR

YILDIZ ERK FUTSAL

HÜSNÜ BAYER

4 Mart 2020 Çarşamba

11.00

BÜĞDÜZ O.O

ŞEKER O.O

İBRAHİM DENİZ

Y.EMRE ŞENTÜRK

YALÇIN SAYGIN

YILDIZ ERK FUTSAL

HÜSNÜ BAYER

4 Mart 2020 Çarşamba

12.00

İSTİKLAL O.O

KEMAL SOLMAZ O.O

İBRAHİM DENİZ

İBRAHİM ALAKA

VELİ SURAV

YILDIZ ERK FUTSAL

HÜSNÜ BAYER

4 Mart 2020 Çarşamba

13.00

Ş. HİKM.ZENGİN İ.H O.O

BÜĞDÜZ İ.H.O.O

İBRAHİM ALAKA

Y.EMRE ŞENTÜRK

VELİ SURAV

KÜÇÜK ERK FUTSAL

GÖLH İLÇE SALONU

4 Mart 2020 Çarşamba

11.00

GÖLHİSAR   Cumhuriyet O.O

GÖLHİSAR 
Atatürk O.O

MUHAMMET ÇEKİÇ

NİYAZİ TOKCAN

KASIM KAZAK

KÜÇÜK ERK FUTSAL

GÖLH İLÇE SALONU

4 Mart 2020 Çarşamba

12.00

GÖLH.YUSUFÇA O.O

GÖLH KONAK O.O

NİYAZİ TOKCAN

MUHAMMET ÇEKİÇ

ÖMER ÖZDEMİR

YILDIZ ERK FUTSAL

GÖLH İLÇE SALONU

4 Mart 2020 Çarşamba

13.00

GÖLH.ATATÜRK O.O

GÖLH KONAK O.O

NİYAZİ TOKCAN

KASIM KAZAK

ÖMER ÖZDEMİR

YILDIZ ERK FUTSAL

GÖLH İLÇE SALONU

4 Mart 2020 Çarşamba

14.00

GÖLH İ.H O.O

GÖLH.   YUSUFÇA O.O

NİYAZİ TOKCAN

MUHAMMET ÇEKİÇ

KASIM KAZAK

MAKÜ TURNUVA

MAKÜ HALI SAHA

4 Mart 2020 Çarşamba

14.00

FEN EDB

SAĞL.BİL.

İBRAHİM ALAKA

 

 

MAKÜ TURNUVA

MAKÜ HALI SAHA

4 Mart 2020 Çarşamba

15.00

İ.İD BİL

SOS BİL MYO

HASAN AVCI

 

 

MAKÜ TURNUVA

MAKÜ HALI SAHA

4 Mart 2020 Çarşamba

16.00

MÜH.MİM FAK

AĞL MYO

İBRAHİM DENİZ

 

 

YILDIZ ERK FUTSAL

BUCAK İLÇE SALONU

5 Mart 2020 Perşembe

11.00

BUCAK AYŞE SAK O.O

BUCAK K.ÖREN O.O

GÖKBERK ÇELİKBAŞ

HASAN AVCI

GÖKHAN KARACA

YILDIZ ERK FUTSAL

BUCAK İLÇE SALONU

5 Mart 2020 Perşembe

12.00

BUCAK İ.H O.O

BUCAK 15 TEM O.O

GÖKBERK ÇELİKBAŞ

HASAN AVCI

SELİM GİRGİNER

BUCAK MAKÜ HALI SAHA TURNUVASI

Z.TOLUNAY UTİYO  HALISAHASI

5 Mart 2020 Perşembe

14.00

Z.TOLUNAY UTİYO

E.GÜLMEZ TBMYO

GÖKBERK ÇELİKBAŞ

 

 

BUCAK MAKÜ HALI SAHA TURNUVASI

Z.TOLUNAY UTİYO  HALISAHASI

5 Mart 2020 Perşembe

15.00

SAĞL.Y.O

H.TOLUNAY MYO

HASAN AVCI

 

 

KÜÇÜK ERK FUTSAL

GÖLH İLÇE SALONU

5 Mart 2020 Perşembe

11.00

MERKEZ O.O

ATATÜRK O.O

LÜTFİ ORAL

H.İBRAHİM TAŞÇI

VELİ SURAV

KÜÇÜK ERK FUTSAL

GÖLH İLÇE SALONU

5 Mart 2020 Perşembe

12.00

GÖLH.YUSUFÇA O.O

GÖLH. CUMHURİYET O.O

LÜTFİ ORAL

H.İBRAHİM TAŞÇI

VELİ SURAV

YILDIZ ERK FUTSAL

HÜSNÜ BAYER

6 Mart 2020 Cuma

11.00

BÜĞDÜZ O.O

KEMAL SOLMAZ O.O

İBRAHİM DENİZ

Y.EMRE ŞENTÜRK

NİYAZİ TOKCAN

YILDIZ ERK FUTSAL

HÜSNÜ BAYER

6 Mart 2020 Cuma

12.00

ŞEKER O.O

İSTİKLAL O.O

NİYAZİ TOKCAN

İBRAHİM DENİZ

Y.EMRE ŞENTÜRK

YILDIZ ERK FUTSAL

HÜSNÜ BAYER

6 Mart 2020 Cuma

13.00

HÜSNÜ BAYER İ.H O.O

Ş. HİK.ZENGİN İ.H O.O

NİYAZİ TOKCAN

Y.EMRE ŞENTÜRK

İBRAHİM DENİZ

KÜÇÜK ERK FUTSAL

GÖLH İLÇE SALONU

6 Mart 2020 Cuma

11.00

 

 

M.BURAK TUFAN

HAKAN TUNÇ

MUHAMMET ÇEKİÇ

KÜÇÜK ERK FUTSAL

GÖLH İLÇE SALONU

6 Mart 2020 Cuma

12.00

GÖLH. MERKEZ O.O

YUSUFÇA O.O

M.BURAK TUFAN

ABDULLAH İNAN

MUHAMMET ÇEKİÇ

YILDIZ ERK FUTSAL

GÖLH İLÇE SALONU

6 Mart 2020 Cuma

13.00

GÖLH KONAK O.O

CUMHURİYET O.O

ABDULLAH İNAN

HAKAN TUNÇ

O.İBRAHİM ÖZDEMİR

YILDIZ ERK FUTSAL

GÖLH İLÇE SALONU

6 Mart 2020 Cuma

14.00

GÖLH. MERKEZ O.O

YUSUFÇA O.O

HAKAN TUNÇ

MUHAMMET ÇEKİÇ

O.İBRAHİM ÖZDEMİR

GÖLH. MAKÜ HALI SAHA TURNUVASI

GÖLH. HALI SAHASI

6 Mart 2020 Cuma

14.00

SAĞL.Y.O

A.YAYLA MYO

M.BURAK TUFAN

 

 

GÖLH. MAKÜ HALI SAHA TURNUVASI

GÖLH. HALI SAHASI

6 Mart 2020 Cuma

15.00

ÇAVDIR MYO

GÖLH.UYG.BİL. Y.O

ABDULLAH İNAN

 

 

715 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret176663
Hava Durumu